Fotoinformator.pl - Forum fotograficzne

Pełna wersja: Jak zarabiać na fotografii skoro każdy ma aparat, czy to w ogóle mozliwe?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moje boje z zarabianiem na fotografii były ciężkie i spełzły na panewce, nie dlatego, że robię złe zdjęcia, bo robię dobre Big Grin. Ale dlatego, że trudno w ten rynek wejść bez odpowiednich kontaktów. W tej chwili pewnie podzielacie moje zdanie odnośnie tego, że każdy może zrobić sobie zdjęcie bo każdy posiada w domu aparat, no i dlatego gdzie tutaj jest miejsce dla fotografa? Według mnie nie ma. Na normalnym rynku fotograf raczej nie zarobi żadnych pieniędzy. Dopiero gdy wciśnie się w fotografię ślubną, lub jest posiadaczem dobrego studia. Prawdziwe pieniądze są w reklamie, jednak to jest właśnie ten procent ludzi którzy mają znajomości. Chętnie poznam wasze zdanie na ten temat.
to jest bardzo trudne

Rafał Gronecki tez się nad tym zastanawiam stąd m.in. moja wizyta tutaj na forum Smile
AgusiaQ o tym w ogóle nie myślałam Smile
Dlatego fotografia to bardziej hobby, ew jakieś dorobienie do etatu na ślubach, komuniach itp...
Przekierowanie