Fotoinformator.pl - Forum fotograficzne
Jak zarabiać na fotografii skoro każdy ma aparat, czy to w ogóle mozliwe? - Wersja do druku

+- Fotoinformator.pl - Forum fotograficzne (http://forum.fotoinformator.pl)
+-- Dział: Ogólnie o fotografii i filmowaniu (/Forum-Og%C3%B3lnie-o-fotografii-i-filmowaniu)
+--- Dział: Jak zarabiać na fotografii i filmowaniu (/Forum-Jak-zarabia%C4%87-na-fotografii-i-filmowaniu)
+--- Wątek: Jak zarabiać na fotografii skoro każdy ma aparat, czy to w ogóle mozliwe? (/Thread-Jak-zarabia%C4%87-na-fotografii-skoro-ka%C5%BCdy-ma-aparat-czy-to-w-og%C3%B3le-mozliwe)

Jak zarabiać na fotografii skoro każdy ma aparat, czy to w ogóle mozliwe? - Rafał Gronecki - 04-07-2014 02:47 PM

Moje boje z zarabianiem na fotografii były ciężkie i spełzły na panewce, nie dlatego, że robię złe zdjęcia, bo robię dobre Big Grin. Ale dlatego, że trudno w ten rynek wejść bez odpowiednich kontaktów. W tej chwili pewnie podzielacie moje zdanie odnośnie tego, że każdy może zrobić sobie zdjęcie bo każdy posiada w domu aparat, no i dlatego gdzie tutaj jest miejsce dla fotografa? Według mnie nie ma. Na normalnym rynku fotograf raczej nie zarobi żadnych pieniędzy. Dopiero gdy wciśnie się w fotografię ślubną, lub jest posiadaczem dobrego studia. Prawdziwe pieniądze są w reklamie, jednak to jest właśnie ten procent ludzi którzy mają znajomości. Chętnie poznam wasze zdanie na ten temat.